Hakkımızda

2010 yılından bu yana çalışmalarına devam eden AVIO, alacak takibi ve yönetimi konusunda kurumlara hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Gelişmiş yeni nesil teknolojisi ile Telekomünikasyon şirketleri, GSM Operatörleri, Bankalar, Sigorta Şirketleri, Belediyeler, Enerji Dağıtım Şirketleri, Çağrı Merkezleri gibi büyük ölçekli kurumsal firmalara alacak takibine yönelik yazılım sunmaktadır. AVIO, güçlü yazılım ve operasyon ekibi ile birlikte Hacettepe Teknokent’te çalışmalarını sürdürmektedir.  Misyonumuz

Kurumlara, firmalara sunduğumuz kaliteli hizmetlerin yanı sıra, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ile memnuniyeti ön planda tutmayı amaç edinip, teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak yenilikçi çalışmalar yapmakta ve ürün kullanımı süresince kullanıcılara destek sağlamaktır. Bu gaye ile yürüttüğümüz çalışmalarla alacak takibi konusunda uzmanlaşarak, müşterilerimizin çalışmalarına destek olup alanlarında ilerlemelerine katkı sağlamaktır.

  Vizyonumuz

Siz müşterilerimizin desteği ile beraber sektörün ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, nitelikli ve yenilikçi hizmet politikasıyla çözümler sunmak, ulusal ve uluslararası düzeyde başarılı gruplar arasında yer alarak, sektörde çağı yakalayan öncü firma olmaktır.